שאלה 3 מהמאגר בעיות מילוליות שאלון 801/182

לצפיה נצפה לצפיה חוזרת

תוכן השיעור

4 חבילות מרגרינה  ו- 3 חבילות חמאה עולות יחד  27  שקלים. 

התשלום עבור  10  חבילות מרגרינה שווה לתשלום עבור 6  חבילות מחאה.

מהו מחירה של חבילת מרגרינה, ומהו מחירה של חבילת חמאה?

שאלות ותשובות

יש לך שאלה?
אני כאן בשבילך! כתבו לי ואשיב בשמחה.
השאלה והתשובה יופיעו כאן – כדי שגם אחרים יוכלו ללמוד וליהנות.
לרשום שאלה