שאלה 2 מהמאגר בעיות מילוליות שאלון 801/182
לצפיה
נצפה
לצפיה חוזרת
תוכן השיעור
5 ק"ג תפוחים ו- 3 ק"ג אגסים עולים יחד 26 שקלים.
התשלום עבור 4 ק"ג תפוחים גבוה בשקל אחד מהתשלום עבור 2 ק"ג אגסים.
מהו המחיר של 1 ק"ג תפוחים, ומהו המחיר של 1 ק"ג אגסים?