תרגיל 2 בעיות קנייה - מערכת משוואות בשני נעלמים

לצפיה נצפה לצפיה חוזרת

תוכן השיעור

אלגברה תרגיל בעיות קנייה - מערכת משוואות בשני נעלמים

 

מחירו של בצל הוא 5 ₪

4 ק"ג עגבניות, 6 ק"ג מלפפונים ו - 8 ק"ג בצל עולים ביחד 94 ₪.

12 ק"ג עגבניות, 8 ק"ג מלפפונים ו - 6 ק"ג בצל עולים ביחד 132 ₪.

מהו המחיר של ק"ג עגבניות? ומהו המחיר של ק"ג מלפפונים?

שאלות ותשובות

יש לך שאלה?
אני כאן בשבילך! כתבו לי ואשיב בשמחה.
השאלה והתשובה יופיעו כאן – כדי שגם אחרים יוכלו ללמוד וליהנות.
לרשום שאלה

פרק: 371 אשכול פיננסי כלכלי שאלות מילוליות: קנייה ומכירה, שכר, רווח והפסד